Pratik Bilgiler

Pimapendeki İnatçı Lekelere Son!

Pimapen kenarlarında oluşan inatçı pas lekeri yasa siyah lekeleri temizlemek için tel, tornavida, çamaşır suyu, kimyasal bir sürü ürünle saatlerce uğraşabilirsiniz ya da sizinle paylaşacağımz b kolay yöntemle kendinizi yormadan pratik bir şekilde lekelerden kolayca kurtulabilirsiniz.
Bu işlem için size gerekli olan malzemeler lekenin üzerini örtecek kadar pamuk ve çamaşır suyudur.Tek yapmanız gerekende lekeli blögeye çamaşır suyunu döküp pamukla ince bir tabaka halinde üzerini kapatmaktır.
Pamuklarla örttükten sonra başka işlerinizle ilgilenebilirsiniz yada kahvenizi yapıp keyif yapabilirsiniz.Pamukları lekelerin çokluğuna göre 2-4 saat arasında bekletebilirsiniz. Sonrasında pamukları kaldırıp bir bez yardımı ile sildiğinizde lekerin kolay bir şekilde kaybolduğunu görebileceksiniz.
Aynı işlemi sadece pimapen için değil ayrıca banyoda mutfakta çıkmayan tüm lekeler için kullanmanızı tavsiye ederiz.
Alternatif t emizlik malzemesi olarak da boraks kullanabilirsiniz. Su, oksijen, sodyum ve bordan oluşan boraks doğal bir malzemedir, üstelik küf ve bakterilerin üremesini durduğu için pimapen temizliği için idealdir. 1 yemek kaşığı Boraks’a 1 litre su ekleyerek hazırladığınız karışıma bezinizi batırıp sıkın ve pimapenlerinizi dairesel hareketlerle temizleyin

Leave a Comment