Sağlıklı Yaşam

Maydanoz Suyu İle Hızla Kilo Verin!

Zayıflamak için detoks içeceklerine ederinden çok fazla ödeme yapmak hem gereksiz hem de evde kendiniz hazırlayacağınız içecekler kadar sağlıklı değildir. Bunun yerine evde hazırlayabileceğiniz basit ama oldukça etkili bir içecek ile hem zayıflamanız oldukça kolaylaşacak hem de kendinizi daha enerjik hissedebileceksiniz.

Maydanoz suyu, çok kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz, bunun yanı sıra malzemelerini evde kolayca bulabileceğiniz bir içecek. Bu sayede size içeceği hazırlamanın zahmeti değil, kolaylığı ve muhteşem lezzeti kalıyor. Maydanoz suyunun faydaları, sadece zayıflamanıza yardım etmekten ibaret olmasa da en etkili olduğu konu, zayıflamadır. Metabolizmanızı çok ciddi bir seviyede hızlandırırken aynı zamanda tokluk hissi de yaratır.

Maydanoz suyu İçin Gerekli Malzemeler
1 bağ maydanozun sapı ( yaprak tarafları da dahil edilebilir fakat en etkili bölümü sapı olduğunu hatırlatmakta fayda var.)
1 adet limon (Yeşil limon olması, lezzeti bakımından daha güzel bir sonuç verir.)
1 su bardağı içme suyu
Blender

Blenderin içine, birkaç parçaya böldüğünüz maydanoz sapını koyun. Üzerine kabuğundan ayırdığınız limonu dörde bölüp atın. Devamında, 1 su bardağı içme suyunu dökün ve karıştırın. Blender, maydanozun iyice suyunu çıkarttıktan sonra maydanoz suyunu süzerek bardağınıza boşaltıp, eğer daha serin bir lezzet istiyorsanız üzerine birkaç buz atarak içebilirsiniz.

Her Sabah 1 Bardak Maydanoz Suyu İçin
Kahvaltınızı yaptıktan sonra bir bardak maydanoz suyu içerek, kısa sürede zayıflatıcı etkisini hissedebilirsiniz. Maydanoz suyunun faydaları sayesinde metabolizmanız hızlanacak, kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz. Böylece çok daha fazla hareket edecek ve kalori yakabileceksiniz.

Maydanoz suyu, sabah aç karnına tüketilmemesi gereken bir içecektir. Bunun en büyük sebebi, karnınız açken metabolizmayı bu denli hızlandıran bir şeyler içmek, boş midenizin çalışmasına, böylece de mide bulantısı, ishal gibi sorunlar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Bunun önüne geçebilmek için sabah yapacağınız basit bir kahvaltının ardından içebilirsiniz.

Leave a Comment