Sağlıklı Yaşam

Maden Suyunun Faydaları Nelerdir?

Maden suyunu düzenli kullanmaya başladığınızda vücut ve cilt sağlınıza kavuştuğunuzu göreceksiniz. Hamilelik döneminde mineral takviyesine ihtiyacımız olduğu için her iki bardak tüketmenizi tavsiye ederiz. Sağlıklı yaşam desteği ve sağlıklı koruma sağlayacaktır. Mineral eksikliğini giderme, mineral gereksinimi karşılamak için gerekli olan tek sıvıdır. Bazı hastalıkların doğrudan veya destekleyici tedavisi ve bazı rahatsızlıkların giderilmesi ve önlenmesi için gereklidir.

Vücudumuza yaptığı mucizelerden bazıları:

Vücut yağını engeller
Kemik sağlığını geliştirir
Kan basıncını dengeler
Kötü Kolestrol oluşumunu önler
Sindirimi kolaylaştırır
Kas gelişimini destekler
Cildin parlak görünmesini sağlar
Saçları güçlendirir

Genelde soda ve maden suyunun aynı olduğu düşünülür ancak soda maden suyunun aksine sadece içme suyuna karbondioksit gazı eklenerek elde edilmiş minerallerden yoksun bir sudur. Maden suyu gibi hiçbir mineral ve ya element içermez. Maden suyu ise; yağmur sularının toprak altına süzülerek zamanla yer altında birikmesi ve aldığı mineralleri bünyesinde bulundurarak içerdiği tüm mineraller ve karbondioksit gazı ile birlikte yer altındaki çatlaklardan yol bularak yeryüzüne çıkar ve tamamen doğaldır.
Haftada 3 kereden daha az bağırsak hareketliliği yaşıyorsanız kabızlık sorununuz var demektir. Kabızlık beraberinde gaz, şişkinlik ve ağrı gibi şikayetleri de getirir. Maden suyu ise kabızlığın azaltılmasına yardımcı olur.

Leave a Comment