Doğal Tedaviler

Göğüs Sarkmasına Karşı Doğal Çözümler

Kadınların belirli yaştan sona yaşadığı en büyük problemlerden biri olan göğüs sarkma sorununa operasyon geçirmeden doğal yöntemlerle çözüm bulabilirsiniz. Sarkık göğüsleri toparlamak zor görünse de bitkisel yollar ile sıkı göğüslere ulaşabilirsiniz. Göğüslerin sarkmasında pek çok etken bulunmaktadır. Aşırı kilo alımı, yaşlanma, hızlı kilo verme, emzirme, çeşitli sağlık problemleri, alkol ve sigara gibi faktörler göğüslerin sarkmasına ve sıkılığını kaybetmesine neden olabilir. Doğal yollardan evde yapılabilecek uygulamalar ile sarkık göğüs problemine çözüm üretilebilir. Sadece birkaç malzeme ile yapacağınız maske sayesinde sarkan göğsü toparlama yapabilirsiniz.

Yumurta Maskesi Malzemeleri
1 Yumurta
1 Tatlı Kaşığı Yoğurt
Yarım Tüp E Vitamini

Göğüs Sarkmasına Evde Çözüm
Bir kabın içine tüm malzemeleri teker teker ekleyin. Homojen bir hale gelene kadar iyice karıştırın.
Hazırladığınız karışımı göğüslerinizin tamamına iyice sürün.
15 dakika kadar dairesel hareketlerle masaj yaparak göğüslerinize yedirin.
Tüm karışım emildiğinde ılık su ile yıkayabilirsiniz.
En iyi sonucu almak için düzenli uygulama gerekmektedir. Haftada en az 5 gün boyunca aksatmadan bu uygulamayı yaparsanız kısa zaman sonra farkı görebilirsiniz.
Bu karışımı desteklemek ve daha iyi sonuçlar için yıkadıktan sonra zeytinyağı ile masaj yapabilirsiniz.
Etkili sonuçlar için göğüs kaldırma egzersizleri yapmanızı tavsiye ederiz. Spor ile yapılan destek ile uzun süren kalıcı sıkılığa ulaşmanız mümkün olacaktır.
Son olarak kilo vermeye çalışıyorsanız hızlı kilo kaybından uzak durmalısınız. Ani kilo kayıpları göğüs sarkmalarına davetiye çıkarır.

Leave a Comment