Pratik Bilgiler

Evinizdeki Fazlalıklardan Kurtulun!

Evinizde şimdiye kadar hiç kullanmadığınız eşyalar mutlaka vardır. Bu tarz eşyalar hem temizlik yaparken size zorluk olacaktır hem de evinizde gereksiz kalabalık görüntü yaratacaktır. Dolabınızda hiç giymediğiniz kıyafetler ya da giymekten sıkıldığınız kıyafetler mutlaka vardır.
Bunlar sizin dolabınızda boşuna kalabalık yapar ayrıca da sizin kullanmadıklarınız başkalarının hem hayali hem de ihtiyacı olabilir. Çocuğunuzun küçük gelen kıyafetleri oynamadığı oyuncaklar hepsinden yavaşça kurtulduğunuzda evinizdeki rahatlamanın ve hijyenin arttığını görebileceksiniz.
Fazlalıklardan kurtulmak için sadece eşyaları atmak yeterli değildir. Eviniz için yada kendiniz için birşeyler alırken buna gerçekten ihtiyacınız varsa alın. İndirimde diye gereksiz yere eviniz için yada dolabınız için hiç kullanmayacağınız malzemelerle etrafınızı doldurmayın.

Evinizdeki gereksiz ve kullanmadığınız eşyalardan kurtulmaya başladığınızda yani az eşya ile yaşamaya başladığınızda çok daha mutlu bir insan olduğunuzu gözlemleye başlayacaksınız.
Ben bunu atamam bu tarafı çatlamış ama kullanılır diye düşündüğünüz ürünleri atmak için pratik bir yöntem paylaşacağım sizinle atmaya kıyamadığınız malzemeleri az kullandığınız dolap gözlerine saklayın bir süre sonra onları hiç ellemediyseniz aılabilir yada ihtiyacı olan kişilerle paylaşabilirsiniz.

Leave a Comment